Svatební fotograf

Z nejdůležitější události ve vašem životě vytvořím ucelený příběh v podobě profesionálně zpracovaných fotografií. Poutavě, citlivě a s nadhledem zachytím vaše emoce i výjimečnou atmosféru okolo vás.

Přirozené emoce

V „den D“ jsem tu pro vás – soustředěný na věrné zobrazení vašich přirozených emocí. Budu vám rádcem i parťákem, abychom společně vytvořili řadu neopakovatelných momentek.

Neviditelné detaily

Budu mít oči všude. Budu mít v hledáčku nejen vás, ale i vaše blízké a kamarády. Často si všímám nenadálých situací, kterých byste si jinak sami nestačili všimnout.

Jedinečná atmosféra

Od prvních ranních příprav, až do posledního tance nasaju do svých fotografií atmosféru, která dodá vašemu příběhu výjimečnost a lidskou krásu. 

Svatební příběhy v mých fotografiích

Moje práce se vám líbí

Jirkovy fotky mě uchvátily na první pohled a hned jsem věděla, že ho chci za našeho svatebního fotografa. Domluva byla rychlá, jasná, focení pak bylo velmi přirozené i příjemné 🙂 Jsem neskutečně ráda, že nám náš den nafotil on. Fotky vyšly krásné a jsme všichni moc spokojeni.

Kristýna a Štěpán

Úžasné, nápadité fotky v neskutečné kvalitě, perfektní přístup, profesionálnost jakou jsme nikdy nezažili. Maximální ochota a trpělivost. Fotky jsou báječné, a to i díky zkušenostem, které jsou znát. Jíra vás navede, natočí, upraví, fakt ví co dělá. Rychlost dodání na jedničku. Byla to nejlepší volba jakou jsme mohli mít.  Kvalita převyšuje cenu, vyplatí se to. Jsou to krásné vzpomínky (fotky) na celý život. 

Heňa a Honza

Jmenuji se Jíra

A s osobitou vašní i pokorou se rád stanu
profesionálním vypravěčem vaší životní události – svatebního dne.
Kontaktujte mě.

Cenové balíčky

Každá svatba je jedinečná a vyžaduje jiný druh focení. Vyberte si nejvhodnější balíček právě pro vás a pokud Vám něco nesedí, společně doladíme. 

Půl den

11 800 Kč

Z

6 hodin focení

Z

seznamovací schůzka

Z

min. 250 upravených fotek

Z

vlastní online galerie

Z

10 vytisknutých fotek 13×18

Z

doprava do 50 km zdarma

Celý den

15 800 Kč

Z

10-12 hodin focení

Z

seznamovací schůzka

Z

min. 400 upravených fotek

Z

vlastní online galerie

Z

20 vytisknutých fotek 13×18

Z

doprava po celém území ČR zdarma

Celý den +

18 800 Kč

Z

12 hodin focení

Z

seznamovací schůzka

Z

předsvatební párové focení

Z

min. 500 upravených fotek

Z

vlastní online galerie

Z

30 vytisknutých fotek 13×18

Z

Instax + filmy + rekvizity

Z

doprava po celém území ČR zdarma

Ani jeden balíček se vám nehodí? Nevadí, Kontaktujte mě a určitě něco vymyslíme.

Rezervujte si termín

A nenechte se omezit místem vaší události! Rád poznávám příjemné lidi ze všech koutů České republiky. Stačí už jen vyplnit krátký formulář.