Svatební fotograf

Z nejdůležitější události ve vašem životě vytvořím ucelený příběh v podobě profesionálně zpracovaných fotografií. Poutavě, citlivě a s nadhledem zachytím vaše emoce i výjimečnou atmosféru okolo vás.

Přirozené emoce

V „den D“ jsem tu pro vás – soustředěný na věrné zobrazení vašich přirozených emocí. Budu vám rádcem i parťákem, abychom společně vytvořili řadu neopakovatelných momentek.

Neviditelné detaily

Budu mít oči všude. Budu mít v hledáčku nejen vás, ale i vaše blízké a kamarády. Často si všímám nenadálých situací, kterých byste si jinak sami nestačili všimnout.

Jedinečná atmosféra

Od prvních ranních příprav, až do posledního tance nasaju do svých fotografií atmosféru, která dodá vašemu příběhu výjimečnost a lidskou krásu. 

Svatební příběhy v mých fotografiích

Moje práce se vám líbí

Jirkovy fotky mě uchvátily na první pohled a hned jsem věděla, že ho chci za našeho svatebního fotografa. Domluva byla rychlá, jasná, focení pak bylo velmi přirozené i příjemné 🙂 Jsem neskutečně ráda, že nám náš den nafotil on. Fotky vyšly krásné a jsme všichni moc spokojeni.

Kristýna a Štěpán

Úžasné, nápadité fotky v neskutečné kvalitě, perfektní přístup, profesionálnost jakou jsme nikdy nezažili. Maximální ochota a trpělivost. Fotky jsou báječné, a to i díky zkušenostem, které jsou znát. Jíra vás navede, natočí, upraví, fakt ví co dělá. Rychlost dodání na jedničku. Byla to nejlepší volba jakou jsme mohli mít.  Kvalita převyšuje cenu, vyplatí se to. Jsou to krásné vzpomínky (fotky) na celý život. 

Heňa a Honza

Jmenuji se Jíra

A s osobitou vášní i pokorou se rád stanu profesionálním vypravěčem vaší životní události – svatebního dne. Kontaktujte mě.

Cenové balíčky

Každá svatba je jedinečná a vyžaduje jiný druh focení. Vyberte si nejvhodnější balíček právě pro vás a pokud Vám něco nesedí, společně doladíme. 

Půl den

16 000 Kč

Z

6 hodin focení

Z

seznamovací schůzka

Z

min. 250 upravených fotek

Z

vlastní online galerie

Z

dodání 2-4 týdny

Z

doprava do 30km zdarma

Celý den

22 000 Kč

Z

10-12 hodin focení

Z

seznamovací schůzka

Z

400-600 upravených fotek

Z

vlastní online galerie

Z

20 tištěných fotek

Z

dodání 2-4 týdny

Z

doprava zdarma

Celý den +

26 000 Kč

Z

10-12 hodin focení

Z

seznamovací schůzka

Z

předsvatební párové focení

Z

400-600 upravených fotek

Z

dodání 2-4 týdny

Z

vlastní online galerie

Z

30 tištěných fotek

Z

Instax + filmy + rekvizity do fotokoutku

Z

doprava zdarma

Ke každému balíčku můžete doobjednat tištěné fotky, fotoknihu nebo leporela. Ani jeden balíček se vám nehodí? Nevadí. Kontaktujte mě a určitě něco vymyslíme.

Rezervujte si termín

A nenechte se omezit místem vaší události! Nejvíce fotím ve středních Čechách, kde jsem potkal svou úžasnou ženu a nebo na jižní Moravě, kam jsme se spolu přestěhovali a trávíme více času. Ale taky moc rád poznávám příjemné lidi ze všech koutů naší zemičky. Stačí už jen vyplnit krátký formulář.