Rodinný fotograf

Pojďme společně zaznamenat jedinečná místa, kde zažíváte se svou rodinou ty nejkrásnější chvíle.

Tam, kde žijete

Rád zachytím vaše rodinné souznění tam, kde to máte opravdu rádi – u vás doma, na zahradě, v parku, u řeky nebo v lese. Nebo přijeďte zamnou a ukážu vám svá oblíbená místa 🙂

Co vás jen napadne

Můžeme spolu kreslit, vařit, jezdit na kole, běhat po zahradě nebo po lese. Anebo se můžeme klidně jen válet na gauči.. Prostě tak, jak to máte nejradši!

A bude to zábava

Budu rád, když vytvoříme přátelskou atmosféru a od srdce se zasmějeme. Tím spíše pak zachytím na fotografiích nejlépe to, kým opravdu jste – milující rodiče s nejkrásnějšími ratolestmi na světě.

Jmenuji se Jíra

A budu rád, když s vámi strávím krásné odpoledne tam, kde vaše rodina zažívá srandu, hraje si, blbne nebo zkrátka relaxuje. Kontaktujte mě.

Cenové balíčky

Je mi vcelku jedno, jestli spolu všichni strávíme hodinku nebo dvě. Anebo mi klidně svěřte své děti na hlídání. Za tu dobu s nimi objevím kus světa a vy kromě dokonalých fotek získáte i trochu času pro sebe. 😉

1 – 2 hodiny nepředvídatelného focení

2800 Kč

Z

individuální přístup

Z

termín, místo i čas na domluvě

Z

všechny fotky, které výjdou

Z

minimálně 20 fotografií

Z

soukromá on-line fotogalerie

Z

doprava + 8kč na vzdálenost 1km

Chtěli byste se domluvit jinak?
Nevadí, kontaktujte mě a určitě něco vymyslíme.

Rezervujte si termín

Vyberte si termín, který vám nejvíce vyhovuje a dejte mi vědět nejlépe alespoň dva týdny dopředu. Stačí jen vyplnit krátký formulář.

Poznámka k rezervaci:
Rodinné focení provádím ve středních Čechách v okolí Prahy a Benešova nebo na jižní Moravě v okolí Břeclavi a Hodonína s dojezdem do 30km.