Hodnocení

Svatební párové focení na Valtickém zámku

S Jirkou byla super komunikace a spolupráce, má velký smysl pro detail a cit pro daný okamžik. Výběr svatebního fotografa byl pro mě na základě doporučení, kterého nelituji! Fotky jsou kvalitní a stojí za nimi i spousta práce, na které si dal před finálním předáním záležet. Jako spokojená zákaznice a nevěsta bych mu tímto ještě jednou chtěla i za manžela poděkovat a bezkonkurenčně doporučit dál!

Lucie a Giuseppe

Úžasné, nápadité fotky v neskutečné kvalitě, perfektní přístup, profesionálnost jakou jsme nikdy nezažili. Maximální ochota a trpělivost. Fotky jsou báječné, a to i díky zkušenostem, které jsou znát. Jíra vás navede, natočí, upraví, fakt ví co dělá. Rychlost dodání na jedničku. Byla to nejlepší volba jakou jsme mohli mít.  Kvalita převyšuje cenu, vyplatí se to. Jsou to krásné vzpomínky (fotky) na celý život. 

Heňa a Honza

Svatební párové focení u vody

Jirkovy fotky mě uchvátily na první pohled a hned jsem věděla, že ho chci za našeho svatebního fotografa. Domluva byla rychlá, jasná, focení pak bylo velmi přirozené i příjemné 🙂 Jsem neskutečně ráda, že nám náš den nafotil on. Fotky vyšly krásné a jsme všichni moc spokojeni.

Kristýna a Štěpán

Jirka je skvělý fotograf, díky němu máme nádherné svatební fotky. Focení bylo příjemné, určitě bychom si ho vybrali znovu 😊. Rozhodně doporučujeme, nejlepší volba!

Denča a Michal

Báječná spolupráce, skvělé jednání. Při výběru fotografa byl jasná volba, protože jsem již dříve viděla jeho práci. Moc se mi líbilo, že dokázal úžasně zachytit neopakovatelné okamžiky. Díky Jirkovi bylo focení naprosto přirozené a moc jsme si ho užili.

Lenka a Milan

S focením jsme byli nad míru spokojeni, Jirka je skvělý fotograf. Příjemný, přátelský přístup a hlavně, svatební fotky jsou nádherné. Určitě bychom si Jirku vybrali znovu, doporučujeme!!

Katka a Michal

Zimní párové focení v lese

Špičkové jednání, přátelská atmosféra, příjemné prostředí, nervozita tu neexistuje.
Jirka je velice vstřícný a nápaditý, rozhodně se při focení nudit nebudete.

Anička a Tomáš

Rezervujte si termín

Vyberte si termín, který vám obou vyhovuje a dejte mi vědět nějaký čas dopředu. Stačí jen vyplnit krátký formulář.