Hodnocení

Svatební focení u zámku

Jirka bol našim svadobným fotografom a my ešte dnes ďakujeme za štastie, že sme oslovili práve jeho. Jirkove služby sú nadštandartné, ľudskoť a profesionalita od prvej chvíle, t.j. od telefonátu kde sme sa spoznali, nás presvedčil, že toto je človek, s ktorým chceme zdielať tak významný okamih v našich životoch. Pri fotení Jirka posobil velmi príjemne a mal skvelé nápady. Výsledné fotografie dodal veľmi rýchlo a my sme ostali ešte viac nadšený a vďačný. Svadobný album, ktorý nám dodal nie sú iba fotografie ale od začiatku do konca tvoria príbeh, ktorý nám pripomína naš krásny deň! Jirko ešte raz veľmi pekne ti ďakujeme a budeme sa znovu tešiť ked sa niekde stretneme. Plecháčovi.

Jeannette a Petr

Úžasné, nápadité fotky v neskutečné kvalitě, perfektní přístup, profesionálnost jakou jsme nikdy nezažili. Maximální ochota a trpělivost. Fotky jsou báječné, a to i díky zkušenostem, které jsou znát. Jíra vás navede, natočí, upraví, fakt ví co dělá. Rychlost dodání na jedničku. Byla to nejlepší volba jakou jsme mohli mít.  Kvalita převyšuje cenu, vyplatí se to. Jsou to krásné vzpomínky (fotky) na celý život. 

Heňa a Honza

Svatební párové focení u vody

Jirkovy fotky mě uchvátily na první pohled a hned jsem věděla, že ho chci za našeho svatebního fotografa. Domluva byla rychlá, jasná, focení pak bylo velmi přirozené i příjemné 🙂 Jsem neskutečně ráda, že nám náš den nafotil on. Fotky vyšly krásné a jsme všichni moc spokojeni.

Kristýna a Štěpán

Jirku jsme si vybrali jako našeho svatebního fotografa na celý den. A nemohli jsme udělat lépe. Jirka je opravdu profesionál, který měl po celou dobu skvělou náladu, báječně zapadl do kolektivu a všichni ho zbožňovali. Zpětně jsme na Jirku slyšeli samou chválu od našich hostů, všem jednoduše sedl. Je to úžasný člověk a nic nebyl problém. Co se týče samotných fotek, nemůžeme vůbec nic vytknout. Fotky jsou nádherné, zachytil každý důležitý okamžik. Párové focení s ním probíhalo perfektně. Máme spoustu nádherných fotografií, které obsahují krásné vzpomínky na náš den. 

Denča a Michal

Párové svatební focení - Jiří Juráček - střední Čechy

Báječná spolupráce, skvělé jednání. Při výběru fotografa byl jasná volba, protože jsem již dříve viděla jeho práci. Moc se mi líbilo, že dokázal úžasně zachytit neopakovatelné okamžiky. Díky Jirkovi bylo focení naprosto přirozené a moc jsme si ho užili.

Lenka a Milan

Jirka je nejen fotografický mág ale také naprosto báječný člověk! Krásně zpříjemnil náš velký den svou skvělou náladou a přátelským přístupem, umí krásným způsobem rozesmát děťátka i babičky a z focení se tak stane příjemná záležitost. Fotky jsou božské, předčily naše očekávání a my jsme obrovsky vděční, že máme tak nádhernou památku! Tisíceré díky!

Katka a Michal

Svatební párové focení v poli při západu slunce - Černohorka - Jiří Juráček fotograf
Svatební párové focení na Valtickém zámku

S Jirkou byla super komunikace a spolupráce, má velký smysl pro detail a cit pro daný okamžik. Výběr svatebního fotografa byl pro mě na základě doporučení, kterého nelituji! Fotky jsou kvalitní a stojí za nimi i spousta práce, na které si dal před finálním předáním záležet. Jako spokojená zákaznice a nevěsta bych mu tímto ještě jednou chtěla i za manžela poděkovat a bezkonkurenčně doporučit dál!

Lucie a Giuseppe

Jirka nafotil naše společné chvíle s naším miminkem. Moc jsme si focení užili atmosféra byla úžasná. Krásně na fotkách zachytil naší novou rodinu. Fotky byly tak krásné, až jsem dojetím plakala. Jeho fotky mají to správné kouzlo. Je to moc milý sympatický člověk. Doporučuji tolik hvězdiček kolik bych dala tu ani není.

Katka a Michal

Rodinné focení v domácím prostředí - jižní Morava - Jiří Juráček fotograf
Zimní párové focení v lese

Špičkové jednání, přátelská atmosféra, příjemné prostředí, nervozita tu neexistuje.
Jirka je velice vstřícný a nápaditý, rozhodně se při focení nudit nebudete.

Anička a Tomáš

Rezervujte si termín

Vyberte si termín, který vám obou vyhovuje a dejte mi vědět nějaký čas dopředu. Stačí jen vyplnit krátký formulář.